Chowanie szczeniaków – jaką dopasować karmę dla szczeniaka?

Karmy dla juniorów – propozycja firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat interesuje się produkcją karm dla psów. Zgodnie z żądaniami odbiorców w ich propozycji można odszukać karmy dla dużych piesków, zaś dodatkowo i takie dobrane dla szczeniąt. Stanowi więc to wyjątkowo ważne dlatego, że zapotrzebowanie na makroskładniki pokarmowe szczeniąt i piesków dojrzałych znacząco się różnorodni. Zatem z czego składa się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie pierwiastki odżywcze daje? W niniejszym wpisie postaramy się odpowiedzieć na bieżące zagadnienia i także pokazać ofertę firmy Pedigree.
Z myślą o szczeniętach firma Pedigree stworzyła dwa rodzaje karm: karmy suche oraz karmy mokre. Jeżeli chodzi o te główne w ofercie marki odnajdziemy 4 warianty karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszelkich ras piesków i 3 gatunki żywności dedykowane dla piesków odmian małych wielkich i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Jakakolwiek sucha żywność Pedigree została zaprojektowana przez zbiór sprawdzonych ekspertów z myślą o tym, żeby zapewnić szczeniętom najwłaściwszy wzrost. W składzie karmy znajdziemy przede wszystkim mięso z kurczaka plus ryż, które są doskonałe dla drobnych żołądków małych czworonogów. Również karma Pedigree junior okraszona jest o komplet witamin i minerałów w takiej ilości która jest konieczna szczeniętom w okresie gwałtownego przyrostu. Obok atutów odżywczych należałoby zarówno wspomnieć o plusach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jednymi spośród najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest bardzo prosty. Obejmuje zboża, znaczącą porcję mięska (26%), oleje i także tłuszcze plus substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dostarczasz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
psie karmy suche i mokre tutaj https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej firma oferuje też mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa gatunki: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce i cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (zatem zarówno pokarm Pedigree w puszce czy w saszetce) posiada świeże mięsne smakołyki zanurzone w galaretce, która umożliwia trawienie elementów odżywczych wprowadzonych w karmie. Dzięki temuż karma jest nie jedynie wyśmienita, lecz i odpowiednia i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior zawiera mikroskładniki odpowiedzialne za solidne i zdrowe kości (inaczej wapń plus fosfor), wzmacniające odporność (witamina E i minerały) plus wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki użyciu lekkich mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i utopieniu całości w galaretce.
Podsumowując oferta firmy Pedigree w obszarze karm dla szczeniąt jest względnie duża, umiemy w niej znaleźć również karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj występuje w kilku smakach). Oraz są to karmy stworzone przez markę, która występuje na rynku od wielu lat oraz nadal rozwija swoje produkty opierając się na na doświadczeniu własnym i doradców z jakimi współdziała. Dzięki temu są to zatem karmy idealnie zaadaptowane do potrzeb dynamicznie rozwijających się szczeniąt również ze względu na atuty kaloryczne, jak i także smakowe.